Obsługa koparki

Koparka kołowa

Koparka gąsienicowa

Elektrycznej koparki EZ17e

Dowiesz się, jak bezpiecznie i skutecznie opanować obsługę naszych koparek, zarówno koparek kołowych, jak również koparek gąsienicowych marki Wacker Neuson. W naszym filmie instruktażowym przekazujemy wiedzę specjalistyczną konieczną do optymalnej obsługi naszych wydajnych maszyn budowlanych.

Nasze koparki kołowe i gąsienicowe zostały zaprojektowane w celu ułatwienia pracy i jednoczesnego osiągnięcia najwyższej mocy. Dzięki prawidłowej obsłudze koparki marki Wacker Neuson możesz nie tylko zaoszczędzić czas i zasoby, lecz również zoptymalizować bezpieczeństwo na placu budowy.

Skorzystaj z naszych filmów instruktażowych, aby zoptymalizować obsługę koparki Wacker Neuson i przenieść swój projekt budowlany na nowy poziom.

Informacje przedstawione w tych filmach nie są ostateczne i wyczerpujące, lecz stanowią jedynie krótki wycinek podstawowych funkcji obsługi. Nie zastępują one instrukcji obsługi oraz wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i zagrożeń. Dlatego należy zawsze przeczytać i uwzględniać dołączoną dokumentację maszyny i przestrzegać lokalnie obowiązujących przepisów.