Elektryczne maszyny budowlane: nasze rozwiązania zero emission

W wielu sytuacjach placu budowy opłaca się zastosowanie elektrycznych maszyn i urządzeń budowlanych. Np. kiedy pracują w centrum miasta. Firma Wacker Neuson ułatwi Państwu przejście, „switch”, na maszynę elektryczną: nasze portfolio produktów zero emission obejmuje maszyny od ubijaków akumulatorowych po elektryczne ładowarki kołowe. Dzięki temu już dzisiaj umożliwiamy plac budowy kompletnie bez emisji spalin – bez kompromisów w zakresie wydajności! Przekonajcie się Państwo o naszej ofercie zero emission.

Uśmiechnięty klient firmy Wacker Neuson stoi ze skrzyżowanymi ramionami przed wozidłem kołowym Wacker Neuson.

Stacje wynajmu

Można również wynająć od nas sprzęt i urządzenia budowlane. Niezależnie od tego, czy chodzi o specjalny projekt lub sprawdzenie, czy opłaca się zakup na stałe. Z pewnością jedna ze stacji wynajmu Wacker Neuson znajduje się w pobliżu.

Znajdź stację wynajmu

 

Pracownik firmy Wacker Neuson siedzi przy biurku i pokazuje coś klientowi na tablecie.

Rozwiązania finansowe

Niezależnie od tego, czy mowa o zakupie, wynajmie czy leasingu: Produkty Wacker Neuson są tego warte. Z przyjemnością przygotujemy spersonalizowaną ofertę. 

Dowiedz się więcej

Oferujemy Ci cały ekosystem zero emission

Jako pionier w dziedzinie urządzeń budowlanych zasilanych akumulatorami, Wacker Neuson od 2013 r. stale rozszerza swoją ofertę i nie poprzestaje na rozwoju urządzeń i maszyn budowlanych. Wacker Neuson w swojej ofercie zero emission pracuje nad obsługą całego ekosystemu: od infrastruktury ładowania po usługi, rozwiązania finansowe i różne modele użytkowania, aż po ocenę cyklu życia baterii.

Pliki do pobrania

Arkusz linii Koparki kompaktowe i kołowe od 6 do 15 t

Broszura Ładowarka teleskopowa Wysokość składowania do 6 m