Oferty i promocje

WN_PGK_image_WL44_nV_WL52_nV_IMG_5580_action.jpg

Nasze ładowarki kołowe na super warunkach!

  • Ładowarki WL20, WL25, WL28. Mali siłacze gotowi do każdej pracy
  • Ładowarki WL34, WL44, WL54. Mistrzowie w klasie kompakt
  • Ładowarki WL52, WL60, WL70. Gdy moc spotyka się z innowacyjnymi rozwiązaniami, a komfort operatora staje się priorytetem

Do akcji

BH55

Niezawodne młoty spalinowe B55/65

Duża moc, niezwykła wydajność i niskie zużycie paliwa to tylko kilka z wielu zalet tych urządzeń. Wyposażone w niskoemisyjny silnik zaprojektowany przez Wacker Neuson, gwarantujący wysoką siłę pojedynczego udaru i niezwykle skuteczny układ tłumienia drgań, wyróżniają się wyjątkowym komfortem obsługi. Skorzystaj z promocji już teraz.

Dowiedz się więcej

DPU110r

Zagęszczarka DPU110 nie ma sobie równych

Stabilna i precyzyjna. Ta potężna zagęszczarka przekonuje do siebie skutecznością na placu budowy i swoją niezwykłą żywotnością. Prosta w obsłudze, a jednocześnie wyposażona w nowoczesne i starannie przemyślane rozwiązania. Skontaktuj się z nami, okres trwania promocji ograniczony.

Dowiedz się więcej

 

BS60-2

Kultowe ubijaki Wacker Neuson w promocji

Od ponad 90-ciu lat potwierdzają swoją klasę w każdych warunkach i na każdej budowie. Cechuje je solidność wykonania i wysoka energia udaru przy niskich wibracjach dłoń-ramię, dzięki sprężynowanej rączce. Smukłe i stabilne, niedoścignione pod względem skuteczności zagęszczania.

Dowiedz się więcej

DPU2550H

Niezawodne diesle serii DPU

Od wielu lat na szczycie budowlanych list przebojów. Sukces tych nawrotnych zagęszczarek zasilanych silnikiem diesla tkwi w wieloletnim doświadczeniu i solidności wykonania, połączonym z innowacyjnością. Teraz w wyjątkowych cenach.

Dowiedz się więcej

Wyjątkowe promocje wiosenne

Wyjątkowe promocje wiosenne

Warto pospieszyć się i skorzystać z oferty specjalnej, którą przygotowaliśmy specjalnie dla naszych Klientów. Ważna tylko do wyczerpania zapasów!

Dowiedz się więcej

IRFU

Właściwe wibracje dzięki IRFU

Wibratory pogrążalne wysokiej częstotliwości IRFU są proste w obsłudze, po prostu -  idealne rozwiązanie do zagęszczania betonu. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty.

Dowiedz się więcej