Łatwa obsługa maszyn i urządzeń marki Wacker Neuson

W serii filmów instruktażowych szczegółowo wyjaśniamy obsługę naszych maszyn. Między innymi odpowiadamy na pytania takie jak „Jakie ustawienia pasują do moich wymagań?”, „Jakie są funkcje danego przełącznika?”, „Na co właściwie powinien zwracać uwagę operator w kwestii bezpieczeństwa?”

Tutaj znajdziesz filmy informacyjne dotyczące obsługi następujących maszyn marki Wacker Neuson:

Łatwa obsługa maszyn budowlanych marki Wacker Neuson jest kluczowa dla płynnej realizacji projektów budowlanych. Kładziemy duży nacisk na to, aby nasze maszyny nie były tylko wydajne, lecz również łatwe i intuicyjne w obsłudze.

Dzięki innowacyjnym technologiom operatorzy mogą się szybko nauczyć, jak wydajnie wykorzystywać maszyny marki Wacker Neuson. Oprócz tego nasze maszyny są zaprojektowane w taki sposób, by również przy dłuższym czasie pracy można je było wygodnie obsługiwać. I tak przykładowo ergonomiczne siedzenia i elementy obsługowe zmniejszają zmęczenie operatora i umożliwiają mu w pełni skupić się na swoich zadaniach.

Informacje przedstawione w tych filmach nie są ostateczne i wyczerpujące, lecz stanowią jedynie krótki wycinek podstawowych funkcji obsługi. Nie zastępują one instrukcji obsługi oraz wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i zagrożeń. Dlatego należy zawsze przeczytać i uwzględniać dołączoną dokumentację maszyny i przestrzegać lokalnie obowiązujących przepisów.