Szybka i profesjonalna naprawa i konserwacja Państwa maszyn i urządzeń budowlanych.

Potrzebna jest natychmiastowa naprawa? Czy Państwa maszyna budowlana wymaga konserwacji? Z nami są Państwo w odpowiednim miejscu. Będziemy regularnie dokonywać konserwacji Państwa maszyn i urządzeń budowlanych oraz pojawimy się szybko u Państwa boku w nagłych przypadkach. Zarówno w naszych licznych oddziałach, jak i w razie potrzeby bezpośrednio na miejscu, na Państwa placu budowy.

Państwa korzyści: 

  • Niezmiennie wysoka jakość: nasi serwisanci przechodzą wysokiej klasy szkolenia i zdobywają kwalifikacje w Akademii Wacker Neuson.
  • Profesjonalne wykonanie prac specjalistycznych: oszczędzajcie Państwo czas swoich mechaników lub na zakupie specjalnych narzędziach do prac specjalistycznych.
  • Koszty pod kontrolą: to Państwo decydują, czy ma być wykonana pełna naprawa, czy też naprawa zorientowana na aktualną wartość sprzętu.
  • Oryginalne części zamienne: Państwa urządzenie będzie Państwu długo służyć, ponieważ używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych.
Pracownik firmy Wacker Neuson siedzi przed laptopem i telefonuje.

WeCare

WeCare to nasze kompleksowe rozwiązanie serwisowe dopasowane do Twoich potrzeb. Jak sama nazwa wskazuje, zajmiemy się Państwa maszynami. Przejmujemy cały harmonogram konserwacji – od planowania po realizację. Państwa maszyna będzie przez nas profesjonalnie serwisowana zgodnie z instrukcją obsługi. Aktywnie zarządzamy Państwa flotą.

Rozszerzona gwarancja

Mamy zaufanie do naszych maszyn. Dlatego po wypełnieniu umowy serwisowej WeCare przedłużamy gwarancję na Państwa produkty Wacker Neuson – całkowicie bezpłatnie!

Pracownik firmy Wacker Neuson stoi przed pojazdem serwisowym Wacker Neuson i telefonuje.

Basic service – przeglądy przedpłacone

Wybierając umowę BASIC SERVICE, zyskują Państwo 100% przewidywalności kosztów eksploatacyjnych maszyny. Kupując pakiet konserwacyjny, nie będą Państwo zaskoczeni zmianami w cenach części, stawek robocizny lub kursów wymiany walut. Przeglądy w pakiecie – to się opłaca!

Wskazówka: jeżeli zakupią Państwo produkt marki Wacker Neuson, korzystając z naszych rozwiązań finansowych, mogą Państwo również bezpośrednio i w pełni komfortowo sfinansować miesięczną ratę serwisową. 

Pracownik firmy Wacker Neuson wysiada z pojazdu serwisowego Wacker Neuson.

Usługa odbioru i zwrotu

Wystarczy zadzwonić do najbliższego oddziału Wacker Neuson, aby nasz serwis zajmujący się odbiorem i zwrotem zorganizował odpowiedni transport maszyny. W naszym oddziale przywrócimy Państwa maszynę do formy, a następnie przywieziemy ją bezpośrednio do następnego miejsca zastosowania. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać miejsce transportu powrotnego.

Zagęszczarka zero emission w trakcie pracy w ogrodnictwie krajobrazowej.

Serwis mobilny

Nasi mobilni technicy serwisowi przyjeżdżają bez żadnego „ale”. Jeśli nie mogą Państwo dostarczyć maszyny do naszego warsztatu, nasz technik przyjedzie do Państwa. Nasi pracownicy mają ze sobą wszystkie narzędzia i różnorodne części zamienne konieczne do dokonania szybkiej naprawy. Dzięki temu nawet niewielkie uszkodzenia nie powodują długich przestojów.

Robotnik budowlany używający pompy i generatora firmy Wacker Neuson na placu budowy.

Naprawa maszyny elektrycznej

Brak elektryka w zespole? Nie ma problemu. Oferujemy profesjonalną konserwację i naprawę wyposażenia i maszyn elektrycznych. Z firmą Wacker Neuson będą Państwo i Państwa pracownicy zawsze po bezpiecznej stronie.

Pracownik firmy Wacker Neuson podczas sprawdzania koparki gąsienicowej Wacker Neuson z klientem.

Kontrole maszyn

Regularnie przeprowadzane kontrole maszyn zapewniają bezproblemowe działanie Państwa produktu Wacker Neuson. Tego rodzaju kontrole można wykonać bezpłatnie w naszych punktach serwisowych. Wystarczy przywieźć do nas swoje maszyny lub urządzenia. Z przyjemnością zorganizujemy również transport na podstawie naszej usługi odbioru i zwrotu.

Pytania dotyczące nasze zakresu ofert? Skontaktujcie się Państwo z nami:

*Oznaczone pola muszą być wypełnione