Części zamienne Wacker Neuson.

Kiedy maszyna budowlana ulega awarii, liczy się każda minuta. Z tego powodu nasze wysokiej jakości oryginalne części zamienne dostarczamy bardzo szybko. W ten sposób w krótkim czasie przywrócimy sprawność Państwa maszyny budowlanej.

Uścisk dłoni między doradczynią firmy Wacker Neuson i klientem przed wozidłem Wacker Neuson.

Oryginalne części zamienne

W naszych maszynach każde koło zazębia się z innym. Każda część ma wpływ na ogólną wydajność maszyny. Dzięki naszym oryginalnym częściom zamiennym utrzymają ją Państwo na stałym, wysokim poziomie. W ten sposób zapewnią Państwo zachowanie jej wysokiej wartości. Dzięki gęstej sieci oddziałów i magazynów, części zamienne trafiają szybko na Państwa plac budowy. Prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 608-921-930 lub o wiadomość na adres: czesci@wackerneuson.com

Części zamienne firmy Wacker Neuson na maszynie budowlanej Wacker Neuson, doradca firmy Wacker Neuson, klient i maszyny budowlane w tle.

Pakiety konserwacyjne

Nasze pakiety konserwacyjne Wacker Neuson zawierają wszystkie części, których wymaga profesjonalna konserwacja. Oczywiście używamy tylko oryginalnych części zamiennych. Każdy zestaw jest kompletowany przez Wacker Neuson specjalnie dla danego typu maszyny i odpowiedniego okresu konserwacji. W ten sposób można uniknąć kosztownych i czasochłonnych awarii maszyn.

Wszystkie nasze pakiety konserwacyjne można znaleźć w naszym sklepie internetowym eSklep.

Numery katalogowe naszych pakietów konserwacyjnych dla maszyn budowlanych można znaleźć tutaj.

Pracownik firmy Wacker Neuson niesie zestaw naprawczy.

Pakiety naprawcze

Pakiety naprawcze Wacker Neuson sprawdzają się idealnie w przypadku samodzielnej naprawy swoich maszyn. W jednym pakiecie zawarliśmy wszystkie części potrzebne do profesjonalnej naprawy. 

Wszystkie nasze pakiety naprawcze można znaleźć w naszym sklepie internetowym eSklep.

Numery katalogowe naszych pakietów naprawczych dla maszyn budowlanych można znaleźć tutaj.

Pracownik Wacker Neuson konserwuje maszynę budowlaną Wacker Neuson.

Zestawy modernizacyjne

Chcą Państwo zmodernizować swoją maszynę? Nie ma problemu! W Wacker Neuson można wybierać spośród szerokiego zakresu zestawów modernizacyjnych. Są one wykonane na zamówienie i zawierają wszystko, czego potrzebujesz do remontu. 

Oto wybór:

  • Instalacje systemu szybkiej wymiany osprzętu
  • Systemy oświetleniowe
  • Przyłącza hydrauliczne
  • Gniazda elektryczne
Lampy firmy Wacker Neuson i pozostałe akcesoria na maszynie budowlanej.

Akcesoria

Potrzebują Państwo pokrowców na siedzenia? Czy dodatkowe światła nie przydałby się przy pracy po zmroku? Z naszymi akcesoriami można ulepszyć swoje maszyny optycznie, jak i funkcjonalnie. 

Oto wybór:

  • Pokrowce na siedzenia
  • Lusterka
  • Światła
  • I wiele innych.