Usługi Wacker Neuson.

Kiedy nas potrzebujesz, jesteśmy na miejscu. Nie tylko doradzimy Państwu podczas zakupu maszyny, ale również w okresie jej eksploatacji. Mogą Państwo zaufać naszemu specjalistycznemu i szybkiemu wsparciu technicznemu. Doradzimy na przykład w kwestiach konserwacji i naprawy, dostępności części zamiennych czy finansowania. W razie konieczności przyjedziemy również bezpośrednio na Państwa plac budowy. Zapoznajcie się Państwo z naszą bogatą ofertą usług w zakresie maszyn i urządzeń budowlanych.

Dzięki naszej rozległej sieci sprzedaży i serwisu zawsze jesteśmy w pobliżu. 

Klient siedzi ze sprzedawczynią firmy Wacker Neuson przed laptopem i zasięga porady w kwestii używanych maszyn i urządzeń budowlanych.

Finansowanie

Odpowiadamy na Państwa specyficzne potrzeby. Nieważne, czy zdecydują się Państwo na nowy, czy używany produkt marki Wacker Neuson: u nas znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie finansowe.

Dowiedz się więcej 

Pracownik firmy Wacker Neuson sprawdza ubijak wibracyjny.

Konserwacja i naprawa

Dzięki naszym usługom konserwacji i naprawy Państwa maszyny będą gotowe do pracy jak długo to możliwe. We wszystkich naszych punktach serwisowych dysponujemy profesjonalnie wyposażonymi warsztatami z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy w razie potrzeby są zawsze gotowi do pomocy, również bezpośrednio w miejscu pracy maszyny.

Dowiedz się więcej 

Pracownik firmy Wacker Neuson stoi przed wibratorem przyczepnym i wyjaśnia jego działanie.

Concrete Solutions

W skomplikowanej dziedzinie zagęszczania betonu mogą Państwo w pełni polegać na naszych specjalistach od betonu. Zespół Wacker Neuson concrete solutions udzieli Państwu wyczerpujących porad i opracuje indywidualne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Dowiedz się więcej ​​​​​​​

Pracownik firmy Wacker Neuson obsługuje oprogramowanie telematyki EquipCare.

EquipCare

Dzięki naszemu rozwiązaniu telematyki EquipCare są Państwo zawsze na bieżąco informowani o aktualnych procesach na placu budowy. Otrzymują Państwo informacje o lokalizacji, wykorzystaniu, postępie prac i wiele więcej bezpośrednio na swój telefon komórkowy lub komputer.

Dowiedz się więcej ​​​​​​​

Pracownik firmy Wacker Neuson stoi przed pojazdem serwisowym Wacker Neuson i telefonuje.

WeCare

Prosimy się już nie martwić o stan techniczny swoich maszyn. Zostawcie to Państwo nam i uzyskajcie przedłużoną gwarancję oraz specjalne warunki serwisowe!

Dowiedz się więcej ​​​​​​​

Pracownik firmy Wacker Neuson siedzi przed laptopem i telefonuje.

Maszyny używane 

Czy używają Państwo danej maszyny tylko okazjonalnie? A może wolą Państwo posiadać własną maszynę niż ją wynajmować? Używana maszyna budowlana to często dobra alternatywa. 

Porozmawiajcie Państwo ze swoim sprzedawcą o używanej maszynie Wacker Neuson.

Dowiedz się więcej