DT10e

DT10e z funkcją samozaładunku do użytku w zoo

Elektryczne wozidło gąsienicowe DT10e: Elektryczne wozidło do zastosowania w każdej sytuacji

Dzięki głęboko zainstalowanym akumulatorom, przy czym maszyna może pochwalić się dwoma sztukami, urządzenie jest bardzo stabilne, nawet w pozycji pochylonej! Napęd elektryczny pozwala również na znaczne obniżenie kosztów serwisowych i energetycznych. Dzięki czasowi ładowania wynoszącemu zaledwie 8 godzin i czasowi pracy wynoszącemu 8 godzin idealnie dopasowuje się do każdego dnia pracy – wystarczy naładować w nocy i uruchomić rano!

Elektryczne wozidło gąsienicowe DT10e

Nieograniczona moc

 • Elektryczny napęd nie ustępuje tradycyjnemu napędowi z silnikiem wysokoprężnym.
 • Urządzenie można wykorzystywać w sposób nieograniczony bez utraty mocy.
Elektryczne wozidło gąsienicowe DT10e

Bardzo niska emisja hałasu

 • Napęd elektryczny jest bardzo cichy i dba o minimalną emisję hałasu.
 • W przeciwieństwie do tradycyjnych wozideł ma w ten sposób wszechstronniejsze możliwości zastosowania, np. na obszarach z ograniczeniem hałasu, prace nocą, w strefach ochrony środowiska itd.
 • Głośność maszyny elektrycznej została obniżona prawie o połowę w porównaniu z tradycyjnymi modelami.

Więcej funkcji

Elektryczne wozidło gąsienicowe DT10e

Dodatkowo generowane obszary zastosowania

 • Elektryczny napęd maszyny daje więcej możliwości zastosowania, ponieważ może być ona używana również w strefach śródmiejskich objętych ograniczeniami prawnymi (normy i ograniczenia dotyczące spalin), jak również w zamkniętych budynkach bez konieczności uwzględniania ograniczeń zdrowotnych lub ograniczeń wydajności.
 • Prace mogą być również prowadzone bez ograniczeń w środowiskach wrażliwych na hałas lub na obszarach ochrony przyrody.
Elektryczne wozidło gąsienicowe DT10e

Łatwy dostęp do elementów wymagających serwisu i konserwacji

 • Łatwo dostępne punkty serwisowe i konserwacyjne ułatwiają codzienne kontrole, a także regularne przeglądy i konserwację oraz oszczędzają czas.
 • Do umieszczonych na optymalnej wysokości punktów serwisowych i konserwacyjnych można dotrzeć bez dużego wysiłku, aby wykonać codzienne prace rutynowe, nie tracąc przy tym wiele czasu.

Zapytanie o produkt

*Oznaczone pola muszą być wypełnione