EZ17e

Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e

Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e: W pełni elektryczna i o pełnej wydajności

Model EZ17e to pierwsza w pełni elektryczna minikoparka Zero Tail bez tylnego nawisu. Ze względu na brak emisji spalin jest ona idealna do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych oraz na obszarach z ograniczeniami pod względem emisji spalin i hałasu. Dzięki wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu może być używana w ciągu typowego dnia pracy a w razie potrzeby można kontynuować w trybie stacjonarnym podłączonym do źródła zasilania. Dzięki opatentowanej, specjalnej technologii akumulatora zintegrowanego z systemem ogrzewania, urządzenie może być ładowane z dowolnego źródła zasilania (od 100 do 415 V). Nie wymaga to żadnej obsługi dodatkowej i jest niezależne od temperatury otoczenia.

Ładowanie w gnieździe EZ17e

Opatentowana technologia akumulatora

 • Model EZ17e punktuje długim czasem pracy akumulatora dzięki wydajności 23,4 kWh i opatentowanemu, niewymagającemu konserwacji systemowi akumulatora. Nowoczesny akumulator litowo-jonowy ze zintegrowanym ogrzewaniem umożliwia ładowanie niezależnie od temperatury otoczenia i zapewnia energię na przeciętny dzień pracy.
Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e

Zmniejszone nakłady pracy związane z konserwacją i serwisem

 • Elektryczne maszyny budowlane Wacker Neuson są łatwe w pielęgnacji i wydajne. Potrzeba serwisu jest zredukowana do minimum. Akumulator nie wymaga konserwacji. Nie są wymagane również typowe prace konserwacyjne konwencjonalnych maszyn, takie jak wymiana oleju silnikowego i filtrów, nie występują również koszty związane z materiałami serwisowymi.
Prace rozbiórkowe młotem hydraulicznym na EZ17e w pomieszczeniu

Brak spalin, znacznie mniejszy hałas

 • Operator nie jest w ogóle narażony na emisje spalin oraz na znacznie mniejszy hałas. Koparkę można zatem stosować idealnie w wykopach, tunelach i pomieszczeniach. Dla operatora i jego otoczenia praca jest przyjemniejsza i zdrowsza niż w przypadku urządzeń zasilanych paliwem.
Pojemność akumulatora pokazana jest na 7-calowym wyświetlaczu

Intuicyjna koncepcja obsługi

 • Intuicyjna koncepcja obsługi umożliwia łatwe i efektywne sterowanie koparką. Obsługa maszyny odbywa się za pomocą joysticków, wyświetlacza, pokrętła Jog Dial i klawiatury. Umożliwia to szybkie i łatwe zasilanie osprzętu dodatkowego oraz regulację przepływu oleju dla dodatkowych obwodów sterowania.
Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e

100% Zero Tail

 • Mniej to czasem definitywnie więcej, szczególnie, kiedy robi się wąsko. Koparka nie posiada tylnego nawisu i jest idealna do pracy bezpośrednio przy ścianach i przeszkodach.

Więcej funkcji

Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e

2 prędkości jazdy

 • Koparka jest standardowo wyposażona w drugi stopień prędkości jazdy. Dzięki temu może on szybko zmieniać pozycję na placu budowy i oszczędzać cenny czas.
Ładowanie w gnieździe EZ17e

Elastyczne zasilanie energetyczne

 • EZ17e ma inteligentne zarządzanie ładowaniem. Koncepcja: elastyczne zasilanie. Koparkę można według wyboru eksploatować w trybie akumulatora lub z przyłączem sieciowym. W ostatnim trybie akumulator jest ładowany nawet jednocześnie. Gniazdo domowe czy przyłącze trójfazowe do ładowania ekspresowego? Obydwa rozwiązania są możliwe,
Remonty wnętrz z EZ17e

Reflektory robocze LED

 • Optymalne oświetlenie obszaru roboczego zapewnia bezpieczeństwo i lepsze wykorzystanie maszyny, również w nocy lub przy złej widoczności. Technologia LED ma wielu zwolenników ze względu na długą żywotność lamp.
Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e

Łatwy do zdemontowania dach ochronny

 • Łatwy demontaż dachu umożliwia optymalny dostęp konserwacyjny. Nawet na placu budowy można szybko pokonać niewielkie wysokości, demontując i ponownie montując dachu w celu zapewnienia bezpiecznej pracy.
Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e

Odporność termiczna

 • Praca pod pełnym obciążeniem w temperaturze otoczenia do +45°C jest możliwa w każdej chwili. Stabilny poziom temperatury prowadzi do wydłużenia żywotności elementów hydraulicznych i zwiększenia wydajności koparki.
Prace rozbiórkowe młotem hydraulicznym na EZ17e w pomieszczeniu

Wydajny napęd z LUDV

 • Szybkie cykle robocze i bardziej elastyczne operacje dzięki mocnemu napędowi w połączeniu z systemem hydraulicznym Load Sensing (LUDV), umożliwiają wygodne, niemęczące sterowanie koparką. Niezależnie od przenoszonego obciążania ruchy sterowania na joysticku pozostają bez zmian. Poza większą wygodą obsługi prowadzi to również do większej wydajności przy jednoczesnej redukcji zużycia.
Koparka gąsienicowa Zero Tail EZ17e

Hydrauliczne podwozie teleskopowe z poszerzonym lemieszem

 • Hydraulicznie rozsuwane podwozie z maksymalną szerokością zewnętrzną wynoszącą 1300 mm zapewnia stabilność. Może być błyskawicznie zwężony do szerokości 990 mm. Wraz ze składanym przedłużonym lemieszem umożliwia indywidualne dopasowanie do miejsca pracy. Elementy poszerzające pozostają zawsze połączone z jednostką i dzięki temu nie gubią się.
Pojemność akumulatora pokazana jest na 7" wyświetlaczu

Duży wyświetlacz graficzny 7-calowy

 • Wszystkie ważne informacje, przykładowo również poziom naładowania akumulatora, są przedstawione przejrzyście na 7-calowym wyświetlaczu graficznym. Nowość stanowi również możliwość obsługi szybkozłącza przez wyświetlacz, a nie przez dźwignię lemiesza.

Zapytanie o produkt

*Oznaczone pola muszą być wypełnione