AS50/AS60e

Ubijaki elektryczne AS62e/AS68e

Ubijaki elektryczne AS62e/AS68e: Realizacja wszystkich prac wykonywanych ubijakami bez emisji spalin

Z ubijakiem akumulatorowym operator nie jest narażony na wdychanie spalin. Ubijak akumulatorowy jest nie tylko pomocny przy zagęszczaniu gruntu w wykopach i w centrach miast, ale także odciąża operatora i środowisko na każdym placu budowy. Jedno naładowanie wystarczy przy tym na realizację prac podczas jednego przeciętnego dnia roboczego. Akumulator można wymienić kilkoma ruchami bez narzędzi i można go stosować w wielu innych urządzeniach budowlanych marki Wacker Neuson.

Ubijaki elektryczne AS62e/AS68e

Silnik elektryczny niewymagający konserwacji

 • Prace konserwacyjne, które są konieczne w przypadku silników spalinowych, są całkowicie wyeliminowane. Przykładowo nie ma żadnych problemów z zanieczyszczonym gaźnikiem czy złą jakością oleju. Zmniejsza to znacznie nakłady na konserwację i koszty w całym okresie żywotności maszyny.
Ubijaki elektryczne AS62e/AS68e

System akumulatorowy Battery One

 • Battery One to ustandaryzowany i łatwy w obsłudze system akumulatora, który stawia na pozbawione CO2 i zrównoważone zastosowanie urządzeń budowlanych.
 • Akumulatory Battery One i ładowarki pasują nie tylko do wszystkich urządzeń akumulatorowo-elektrycznych firmy Wacker Neuson, lecz również do urządzeń budowlanych innych producentów. Zamysł: standard akumulatora w ogromnym stopniu ułatwia pracę na placu budowy, ponieważ system akumulatora i ładowania należy uwzględnić w logistyce placu budowy.
Ubijaki elektryczne AS62e/AS68e

Ergonomiczny pałąk prowadzący

 • Pałąk prowadzący ma w obszarze chwytania kształt zaokrąglony. Umożliwia to ergonomiczne trzymanie dłoni, przy którym odciążane są nadgarstki.
Maszyny z napędem akumulatorowym uruchamiają się po naciśnięciu przycisku

Łatwy rozruch

 • Akumulator można całkiem łatwo i niezawodnie uruchomić jednym naciśnięciem przycisku, również przy niższych temperaturach lub na wysokościach. Uruchomienie naciśnięciem przycisku jest dużo wygodniejsze niż uruchomienie za pomocą linki rozruchowej.
 • Po wyłączeniu urządzenia akumulator pozostaje aktywny przez pięć minut w trybie czuwania. W tym czasie można ponownie rozpocząć eksploatację, wciskając przycisk Start – bez konieczności osobnej aktywacji akumulatora. Dzięki temu proces uruchamiania jest jeszcze łatwiejszy i wygodniejszy.
Aktywne chłodzenie

Aktywne chłodzenie

 • Aktywne chłodzenie akumulatora zapewnia poprawione zarządzanie temperaturą i w ten sposób przyczynia się do wydłużonego czasu pracy, przede wszystkim przy wysokich temperaturach otoczenia.
 • Aktywne chłodzenie akumulatora jest stosowane nie tylko podczas eksploatacji maszyny, lecz również w trybie czuwania.

Więcej funkcji

ilustracja ekologia zero emisji

Brak emisji spalin

 • Operator nie jest narażony na wdychanie spalin. Urządzenie można zatem stosować bez ograniczeń w wykopach, tunelach i pomieszczeniach. Dla operatora praca jest przyjemniejsza i zdrowsza niż w przypadku urządzeń zasilanych paliwem.
 • Praca urządzenia bez emisji spalin otwiera możliwości zastosowania w obszarach o szczególnych wymaganiach w zakresie ochrony środowiska.
Ubijaki elektryczne AS62e/AS68e

Zdejmowany akumulator

 • Akumulator można zdjąć bez narzędzi kilkoma ruchami i zastosować w innym urządzeniu. Dzięki temu zastosowanie jednego akumulatora dla wielu urządzeń na placu budowy jest proste i szybkie.
 • Na placu budowy można bardzo łatwo i szybko wymienić rozładowany akumulator na naładowany.
Aplikacja Bateria Jedna

Aplikacja Battery One

 • Utrzymuj akumulatory zawsze w aktualnym stanie: za pomocą bezpłatnej, łatwej w obsłudze aplikacji Battery One możesz przeprowadza aktualizacje oprogramowania, aby przez cały czas korzystać z najnowszych funkcji i usprawnień.
 • Informacje dotyczące stanu akumulatora i mocy akumulatora: Zyskaj podgląd stanu akumulatora dzięki szczegółowym informacjom na temat stanu żywotności i naładowania.
Akumulator litowo-jonowy BP1000 obraz studyjny z tyłu

Długi czas pracy z jednym naładowaniem akumulatora

 • Jedno naładowanie akumulatora wystarczy z reguły do wykonania typowych prac w ciągu pełnego dnia roboczego. Dzięki temu nie jest konieczne przerywanie procesu roboczego w celu doładowania ani żaden akumulator zastępczy.

Zapytanie o produkt

*Oznaczone pola muszą być wypełnione