AS50/AS60e

Ubijaki elektryczne AS50e/AS60e

Ubijaki elektryczne AS50e/AS60e: Realizacja wszystkich prac wykonywanych ubijakami bez emisji spalin

Z ubijakiem akumulatorowym operator nie jest narażony na wdychanie spalin. Ubijak akumulatorowy jest nie tylko pomocny przy zagęszczaniu gruntu w wykopach i w centrach miast, ale także odciąża operatora i środowisko na każdym placu budowy. Jedno naładowanie wystarczy przy tym na realizację prac podczas jednego przeciętnego dnia roboczego. Akumulator można wymienić kilkoma ruchami bez narzędzi i można go stosować w wielu innych urządzeniach budowlanych marki Wacker Neuson.

Ilustracja efektywności ekonomicznej

Niskie koszty energii

 • Prąd jest dużo tańszy niż paliwo, ponoszone są tylko bardzo niskie koszty eksploatacyjne. Przekłada się to w efekcie na oszczędną i długą żywotność urządzenia.
ilustracja ekologia zero emisji

Brak emisji spalin

 • Operator nie jest narażony na wdychanie spalin. Urządzenie można zatem stosować bez ograniczeń w wykopach, tunelach i pomieszczeniach. Dla operatora praca jest przyjemniejsza i zdrowsza niż w przypadku urządzeń zasilanych paliwem.
 • Praca urządzenia bez emisji spalin otwiera możliwości zastosowania w obszarach o szczególnych wymaganiach w zakresie ochrony środowiska.
Ubijaki elektryczne AS50e/AS60e

Silnik elektryczny niewymagający konserwacji

 • Prace konserwacyjne, które są konieczne w przypadku silników spalinowych, są całkowicie wyeliminowane. Przykładowo nie ma żadnych problemów z zanieczyszczonym gaźnikiem czy złą jakością oleju. Zmniejsza to znacznie nakłady na konserwację i koszty w całym okresie żywotności maszyny.
Maszyny z napędem akumulatorowym uruchamiają się po naciśnięciu przycisku

Rozruch naciśnięciem przycisku

 • Akumulator można całkiem łatwo i niezawodnie uruchomić jednym naciśnięciem przycisku, również przy niższych temperaturach lub na wysokościach.
 • Uruchomienie naciśnięciem przycisku jest dużo wygodniejsze niż uruchomienie za pomocą linki rozruchowej.
Akumulator litowo-jonowy BP1000 obraz studyjny z tyłu

Akumulator do wszystkich urządzeń

 • Akumulator można stosować również we wszystkich innych akumulatorowych urządzeniach budowlanych marki Wacker Neuson. Oszczędza to koszty zakupu dodatkowych urządzeń.

Więcej funkcji

Ubijaki elektryczne AS50e/AS60e

Zdejmowany akumulator

 • Akumulator można zdjąć bez narzędzi kilkoma ruchami i zastosować w innym urządzeniu. Dzięki temu zastosowanie jednego akumulatora dla wielu urządzeń na placu budowy jest proste i szybkie.
 • Na placu budowy można bardzo łatwo i szybko wymienić rozładowany akumulator na naładowany.
Akumulator litowo-jonowy BP1000 obraz studyjny z tyłu

Długi czas pracy z jednym naładowaniem akumulatora

 • Jedno naładowanie akumulatora wystarczy z reguły do wykonania typowych prac w ciągu pełnego dnia roboczego. Dzięki temu nie jest konieczne przerywanie procesu roboczego w celu doładowania ani żaden akumulator zastępczy.

Zapytanie o produkt

*Oznaczone pola muszą być wypełnione