Main Navigation
Main Content
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Wacker Neuson

Wypożyczalnia sprzętu
budowlanego Wacker Neuson

Wynajem – odpowiednia maszyna budowlana do każdego projektu

Wacker Neuson oferuje szeroką gamę dobrze wyposażonych i utrzymanych maszyn i urządzeń budowlanych. Maszyny z naszego wynajmu to idealne uzupełnienie na czas intensywnych prac, do pomocy przy projektach oraz do przetestowania urządzenia bez żadnych zobowiązań – z pełną elastycznością w okresie wynajmu. W ten sposób jesteś zawsze przygotowany do pracy i możesz optymalnie pokryć okresy zwiększonej liczby zleceń! Na życzenie możemy dostarczyć maszynę do Ciebie. Nasz zespół chętnie Ci doradzi!

Wynajem testowy z opcją wykupu – Pozostań elastyczny przez cały czas dzięki indywidualnym opcjom zakupu.

Czy chcesz najpierw wypożyczyć maszyny budowlane, ale pozostawić sobie wszystkie opcje otwarte? Czy wypożyczasz maszynę już od jakiegoś czasu i widzisz, że w pełni ją wykorzystujesz? Możesz u nas wynająć maszynę, przetestować i kupić – zachowując niezawodność planowania i chroniąc swoją płynność.

Wynajmij osprzęt dodatkowy – korzystaj z maszyny jeszcze bardziej elastycznie.

Czy chcesz, żeby wypożyczona maszyna była jeszcze bardziej wszechstronna? Łyżka lub widły do palet nie są wystarczające do Twojej pracy? Wacker Neuson oferuje szeroką gamę osprzętów dodatkowych pasujących do ładowarek kołowych, koparek lub ładowarek teleskopowych. Dzięki temu wypożyczona maszyna staje się jeszcze bardziej wszechstronnym narzędziem.


Znajdź wypożyczalnię w pobliżu


Wniosek o kontakt

request

Wynajem maszyn budowlanych: skorzystaj z zalet

Wynajem jest tanią alternatywą dla zakupu maszyn budowlanych i pozwala na elastyczność. Jeśli zdecydują się Państwo na dodatkowe finansowanie, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę. Nasi pracownicy chętnie Państwu pomogą. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i bogatej oferty produktów i usług Wacker Neuson: Wynajmij odpowiednie maszyny lub urządzenia budowlane na swoją budowę - prosto, niedrogo i bez zamieszania!