Main Navigation
Main Content

Konserwacja i naprawa
w firmie Wacker Neuson

Szybko. Profesjonalnie. Opłacalnie.

W firmie Wacker Neuson Twoja maszyna jest w najlepszych rękach, również w połączeniu z usługami finansowania. Niezależnie od tego, czy wymaga nagłej naprawy czy nadchodzi jej przegląd konserwacyjny w ramach naszej umowy serwisowej, we wszystkich naszych punktach serwisowych oferujemy profesjonalnie wyposażone warsztaty z wysoce wykwalifikowanymi pracownikami, którzy z przyjemnością Ci pomogą.

Zalety
 • Nasi serwisanci i montażyści przechodzą szkolenie najwyższej klasy oraz podlegają profesjonalnemu rozwojowi w naszej Akademii Wacker Neuson.
 • Znamy nasze produkty w każdym szczególe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konserwację i naprawę, która jest szybka, skuteczna i precyzyjna.
 • Oszczędzamy Twój czas i wydatki dzięki możliwości korzystania z usług własnych techników, jak również koszty regularnych szkoleń oraz specjalnych narzędzi do określonych wyspecjalizowanych prac.
 • Nasze punkty serwisowe są w stanie natychmiast ustalić, które części można ponownie użyć — oszczędzając Twoje pieniędzy.
 • Zakres usług jest uzgadniany zawsze z góry.
  Ty decydujesz, czy bardziej opłacalna będzie pełna naprawa, czy naprawa zoptymalizowana na podstawie bieżącej wartości wyposażenia.
 • Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne – aby w sposób zrównoważony podtrzymać wartość Twojej maszyny!
Oryginalne części zamienne

Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne i dzięki temu zapewniamy niezawodność funkcjonowania maszyn i zespołów!


Nasze rozwiązania
 • UMOWY SERWISOWE

  Świadomość struktur kosztów dzięki inteligentnym umowom serwisowym

  Nasze usługi serwisowe oferują pełną dokładność kalkulacji kosztów i świadomość struktur kosztów pokrywających wymagane prace Twojego wyposażenia. Do wyboru są dwie oferty, patrz „Umowy pakiety serwisowe”.

 • USŁUGA ODBIORU I DOSTAWY

  W ofercie posiadamy usługę odbioru i dostawy, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na swoich głównych zajęciach. Tylko jeden telefon do najbliższej filii, a zadbamy o profesjonalny odbiór maszyny oraz bezpieczny transport do naszej filii. Po wykonaniu konserwacji lub naprawy, wystarczy nas poinformować o następnym miejscu docelowym, a my dostarczymy maszynę, aby dalej z niej korzystać.

 • MOBILNY SERWIS

  Nasi serwisanci terenowi przyjadą do Ciebie bez żadnego ale! Jeśli nie możesz przywieźć swojego zespołu do naszego warsztatu, z przyjemnością wyślemy do Ciebie naszych serwisantów terenowych. Nasze profesjonalnie wyposażone pojazdy serwisowe posiadają wszystkie narzędzia konieczne do szybkiej naprawy na placu budowy. Pomniejsze uszkodzenie nie prowadzi do dłuższego przestoju i zespół szybko powróci do wykonywania prac.

 • KONTROLA MASZYNY

  Regularnie dokonywane kontrole i konserwacje maszyny zapewnią, że Twój zespół będzie zawsze gotowy do użycia, kiedy będzie tylko potrzebny.
  W każdej chwili gotowi jesteśmy dokonać bezpłatnej kontroli działania Twojej maszyny. Wystarczy przywieźć swoją maszynę do naszej filii. Z przyjemnością zorganizujemy również transport w oparciu o naszą usługę odbioru i dostawy.


Umów się już teraz na niewiążące konsultacje serwisowe
mandatory
* Oznaczone pola muszą być wypełnione
Address 1
Address 2
Customer Contact
Your inquiry:
Submit