Main Navigation
Main Content

EquipCare – udziel głosu swoim maszynom

Dotychczas komunikacja pomiędzy człowiekiem i maszyną była ograniczona do kilku „ogólnych fraz”. Podczas gdy pełna rozmowa miałaby o wiele większy sens i mogłaby zaoszczędzić czas. Proszę sobie tylko wyobrazić, że Państwa maszyny automatycznie dostarczałyby informacji takich jak: Gdzie w danym momencie znajduje się ładowarka teleskopowa? Czy ładowarka kołowa ma za długie czasy przestoju? I czy wkrótce nie przypada termin przeglądu koparki? Gdzie zagęszczarka już zagęszczała?

Jest to teraz możliwe z EquipCare. Dzięki menedżerowi i aplikacji EquipCare rozwiązanie opracowane przez firmę Wacker Neuson oferuje dostęp z każdego miejsca do różnych funkcji, takich jak określanie lokalizacji, zdalna diagnostyka lub stopień wykorzystania maszyn, zapewniając w ten sposób przejrzystość zarządzania flotą maszyn. Dzięki EquipCare maszyny same wysyłają komunikaty do menedżera EquioCare – jeśli wymagana jest konserwacja, jeśli występują niskie poziomy napełnienia, zakłócenia w pracy lub nieoczekiwane zmiany lokalizacji i wiele innych. A to wszystko w czasie rzeczywistym przez telefon komórkowy i komputer.

Dla niniejszych maszyn jest ponadto opcjonalnie dostępny nasz EquipCare Dual ID. Chodzi tutaj o elektroniczną kontrolę dostępu Można w ten sposób całkiem dokładnie określić, kto może obsługiwać maszyny, co zwiększa bezpieczeństwo na placu budowy.

Redukcja poziomu stresu na placu budowy:

  • Wiedza o tym, co się dzieje: jeśli dojdzie do usterki w maszynie, technik zna kody błędów jeszcze przed opuszczeniem warsztatu w celu dotarcia do maszyny
  • Koordynacja: Spotkanie z kierownictwem serwisu odbywa się za pomocą chatu.
  • Uniknięcie niepotrzebnych przejazdów dzięki zdalnej diagnostyce: natychmiastowe zamówienie wizyty specjalistów i części zamiennych zgodnie z potrzebą.

Nowy poziom zarządzania flotą:

  • optymalne wykorzystanie możliwości floty pojazdów poprzez dokładne określenie lokalizacji i rejestrowanie czasów pracy.
  • Przedłużony czas pracy i okres eksploatacji dzięki proaktywnej komunikacji ze swoimi maszynami, sygnałom o osiągnięciu terminu konserwacji i funkcji ostrzegania w przypadku opuszczenia przez maszynę określonego obszaru.
  • Z pomocą systemu zarządzania maszynami można łatwo kontrolować okres eksploatacji każdej maszyny.

Optymalna kontrola zagęszczani z Compamatic

Funkcja Compamatic może być również używana w menedżerze EquipCare. Łączy kontrolę zagęszczania z telematyką, optymalnie wspierając w ten sposób użytkownika w codziennej pracy. Z Compamatic można śledzić skuteczność zagęszczania w dowolnej chwili z poziomu biurka swojej firmy.

Compamatic zapewnia jakość i pomaga zaplanować lepiej procesy na placu budowy.

Moduł Compamatic można w prosty sposób zainstalować na zagęszczarce. Transmituje on dane o lokalizacji i zagęszczaniu z maszyny za pomocą mobilnej komunikacji do menedżera EquipCare. Compamatic jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe dla naszych zagęszczarek z Compatec od 80 do 110 kN; z zestawem sprzężonym, Compamatic jest standardowym wyposażeniem.

Należy pamiętać, że zakres oferowanych funkcji może się różnić w zależności od konkretnego produktu i kraju. Jest możliwe, że przedstawione tutaj treści / produkty mogą być nie dostępne w Twoim kraju.

Aplikacja


SZYBKA REAKCJA I DZIAŁANIE: POWIADOMIENIA
Wszystkie znaki i sygnały, które mogą wskazywać ewentualne usterki są wymienione i posortowane tutaj zgodnie ze znaczeniem i pilnością, dzięki czemu Państwo lub Wasz partner serwisowy możecie szybko zareagować.


COŚ SIĘ WYDARZYŁO: ZDARZENIA
Tutaj wyświetlane są szczegółowo wszystkie zdarzenia – od komunikatu o błędzie po wykonaną konserwację. Istotne informacje dla Państwa technika!


BEZPOŚREDNIA LINIA: KOMUNIKATY
Łączy Państwa zespół z maszyną. Poprzez wypychane komunikaty otrzymują Państwo wszystkie informacje w Centrum komunikatów swojego smartfona dla wszystkich śledzonych przez siebie maszyn. Możliwe jest również przesyłanie zdjęć. W przypadku usterki mogą Państwo zaoszczędzić cenny czas potrzebny na koordynację działań!


DODATKOWA PARA OCZU: ŚLEDZENIE
Czy chcą Państwo skupić uwagę na jednej maszynie czy na całej grupie maszyn? Wesprze Państwa w tym funkcja „Śledzenia”. Na przykład, jak tylko maszyna opuści wcześniej określony obszar działania (geofence) niezwłocznie otrzymają Państwo powiadomienie na swoim smartfonie. Śledzenie placu budowy nigdy nie było tak proste!

Kierownik


PRZEGLĄD FLOTY” zapewnia ogólny przegląd całej floty maszyn. Istnieje możliwość komunikacji z określoną grupą za pomocą czatu dotyczącego konkretnej maszyny. Historia rozmów będzie przechowywana w systemie. W tej części systemu można również skonfigurować połączenie z aplikacją. W czacie można przesyłać również obrazy placu budowy.


SZCZEGÓŁY URZĄDZENIA” wyświetla przegląd stanu określonej maszyny. Tutaj również wyświetlane są szczegółowo statystyki dziennych czasów pracy, jak również kody błędów, alarmy i oczekiwane cykle konserwacji.

Chcecie Państwo zintegrować EquipCare ze swoimi systemami?

Pomyśleliśmy również o tym: mogą Państwo zamówić nasz interfejs API i zsynchronizować swój system ERP w szybki i prosty sposób.

 

„Po raz pierwszy mam pełen podgląd na wszystkie maszyny kompaktowe w mojej firmie”.
Robert Schmidt, kierownik budowy

EquipCare
ogólne warunki handlowe
Pobierz
EquipCare
DPA – AVV
Pobierz
EquipCare
dostępność w krajach
Pobierz

Czy jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

mandatory
* Oznaczone pola muszą być wypełnione
Address 1
Address 2
Customer Contact
Your inquiry:
Submit