Main Navigation
Main Content

EquipCare – niech Państwa maszyny przemówią

Dotychczas komunikacja pomiędzy człowiekiem i maszyną była ograniczona do kilku "fraz". Szczegółowa komunikacja byłaby jednak bardziej pożyteczna i mogłaby oszczędzić czas. Proszę sobie tylko wyobrazić, że Państwa maszyny automatycznie dostarczałyby informacji takich jak: Gdzie jest duża ładowarka teleskopowa? Czy ładowarka kołowa ma za długie przestoje? I czy wkrótce nie przypada termin przeglądu koparki?

Jest to teraz możliwe z EquipCare. Opracowane przez firmę Wacker Neuson rozwiązanie zarządzania flotą oferuje pełną transparentność. EquipCare umożliwia automatyczne i samoczynne logowanie się maszyn w czasie rzeczywistym do systemu i przesyłanie sygnałów na telefon komórkowy lub komputer w przypadku potrzeby konserwacji, niskiego poziomu płynów, nieprawidłowego działania, nieoczekiwanej zmiany lokalizacji itd.

Redukcja poziomu stresu na placu budowy:

  • Wiedza o tym, co się dzieje: jeśli dojdzie do usterki w maszynie, technik zna kody błędów jeszcze przed opuszczeniem warsztatu w celu dotarcia do maszyny
  • Koordynacja: Spotkanie z kierownictwem serwisu odbywa się za pomocą chatu.
  • Uniknięcie niepotrzebnych przejazdów dzięki zdalnej diagnostyce: natychmiastowe zamówienie wizyty specjalistów i części zamiennych zgodnie z potrzebą.

Nowy poziom zarządzania flotą:

  • optymalne wykorzystanie możliwości floty pojazdów poprzez dokładne określenie lokalizacji i rejestrowanie czasów pracy.
  • Przedłużony czas pracy i okres eksploatacji dzięki proaktywnej komunikacji ze swoimi maszynami, sygnałom o osiągnięciu terminu konserwacji i funkcji ostrzegania w przypadku opuszczenia przez maszynę określonego obszaru.
  • Z pomocą systemu zarządzania maszynami można łatwo kontrolować okres eksploatacji każdej maszyny.

Aplikacja


SZYBKA REAKCJA I DZIAŁANIE: POWIADOMIENIA
Wszystkie znaki i sygnały, które mogą wskazywać ewentualne usterki są wymienione i posortowane tutaj zgodnie ze znaczeniem i pilnością, dzięki czemu Państwo lub Wasz partner serwisowy możecie szybko zareagować.


COŚ SIĘ WYDARZYŁO: ZDARZENIA
Tutaj wyświetlane są szczegółowo wszystkie zdarzenia – od komunikatu o błędzie po wykonaną konserwację. Istotne informacje dla Państwa technika!


BEZPOŚREDNIA LINIA: KOMUNIKATY
Łączy Państwa zespół z maszyną. Poprzez wypychane komunikaty otrzymują Państwo wszystkie informacje w Centrum komunikatów swojego smartfona dla wszystkich śledzonych przez siebie maszyn. Możliwe jest również przesyłanie zdjęć. W przypadku usterki mogą Państwo zaoszczędzić cenny czas potrzebny na koordynację działań!


DODATKOWA PARA OCZU: ŚLEDZENIE
Czy chcą Państwo skupić uwagę na jednej maszynie czy na całej grupie maszyn? Wesprze Państwa w tym funkcja „Śledzenia”. Na przykład, jak tylko maszyna opuści wcześniej określony obszar działania (geofence) niezwłocznie otrzymają Państwo powiadomienie na swoim smartfonie. Śledzenie placu budowy nigdy nie było tak proste!

Kierownik


PRZEGLĄD FLOTY” zapewnia ogólny przegląd całej floty maszyn. Istnieje możliwość komunikacji z określoną grupą za pomocą czatu dotyczącego konkretnej maszyny. Historia rozmów będzie przechowywana w systemie. W tej części systemu można również skonfigurować połączenie z aplikacją. W czacie można przesyłać również obrazy placu budowy.


SZCZEGÓŁY URZĄDZENIA” wyświetla przegląd stanu określonej maszyny. Tutaj również wyświetlane są szczegółowo statystyki dziennych czasów pracy, jak również kody błędów, alarmy i oczekiwane cykle konserwacji.

Chcecie Państwo zintegrować EquipCare ze swoimi systemami?

Pomyśleliśmy również o tym: mogą Państwo zamówić nasz interfejs API i zsynchronizować swój system ERP w szybki i prosty sposób.

 

„Po raz pierwszy mam pełen podgląd na wszystkie maszyny kompaktowe w mojej firmie”.
Robert Schmidt, kierownik budowy

EquipCare
ogólne warunki handlowe
Pobierz
EquipCare
DPA – AVV
Pobierz
EquipCare
dostępność w krajach
Pobierz

Czy jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

mandatory
* Oznaczone pola muszą być wypełnione
Address 1
Address 2
Customer Contact
Your inquiry:
Submit