Main Navigation
Main Content

Koncepcje szkoleń
dostosowane do potrzeb

Poszerzanie specjalistycznej wiedzy
Zorientowanie na praktykę Kompetencja

Od technicznych ulepszeń po innowacyjne technologie: stale dostosowujemy nasze produkty do określonych wymagań i potrzeb na placu budowy. Przekazywanie tej wiedzy jest celem Akademii Wacker Neuson. Tutaj szkolimy naszych własnych pracowników i dystrybutorów, a następnie za ich pośrednictwem przekazujemy naszą wiedzę naszym klientom. Nasi pracownicy są profesjonalnie wyszkoleni, aby idealnie doradzić indywidualnie każdemu klientowi w zakresie produktów i świadczonych usług.

Rzut oka na Akademię Wacker Neuson:

 • Współczesne koncepcje nauki spełniające wszystkie wymagania, niezależnie od tego, czy jest to podstawowe szkolenie, czy profesjonalna wiedza specjalistyczna.
 • Sesje szkoleniowe są prowadzone przez kompetentnych trenerów, którzy wiedzą, co ma znaczenie, jeśli chodzi o teorię i praktyczne zastosowania.
 • Demonstracje i testy wyposażenia: pobierz żywe impresje maszyn Wacker Neuson,
  np. jako pomoc w decyzji zakupowej.
 • Praktyczne sesje szkoleniowe zorientowane w dużej mierze na zastosowanie
 • Przyjemna atmosfera nauki w nowoczesnym budynku szkoleniowym.
 • Małe grupy zapewniają lepszy nadzór trenerów Wacker Neuson.

Najnowocześniejsze, współczesne sale szkoleniowe i duży budynek przemysłowy do praktycznego szkolenia na różnych maszynach oferują idealne środowisko nauki.


Oferta szkoleniowa:

Praktyczne sesje szkoleniowe:

tutaj przekazujemy wiedzę naszym kolegom i dystrybutorom na temat naszych produktów, jak również szczegółowo prezentujemy nowe produkty oraz techniczne aktualizacje. Dzięki temu nasi klienci zawsze mają do dyspozycji najlepiej wyszkolonych partnerów i otrzymują najnowsze informacje produktowe.

Serwisowe sesje szkoleniowe:

w akademii szkolimy nasz własny personel serwisowy, jak również dystrybutorów w zakresie konserwacji, diagnostyki i napraw w celu zagwarantowania naszym klientom profesjonalnej konserwacji oraz zaoferowania docelowej i szybkiej pomocy w przypadku problemów.

Umieszczona w dogodnym miejscu
Akademia Wacker Neuson:

miasto Reichertshofen znajduje się zaledwie 50 minut od Monachium i można dojechać do niego bezpośrednio trasą A9. Akademia jest położona tam tuż obok fabryki Wacker Neuson.

 • Monachium: 70 km
 • Lotnisko w Monachium: 50 km
 • Ingolstadt: 15 km
 • Norymberga: 110 km

Do akademii można się również dostać w zaledwie
10 minut z głównego dworca kolejowego w Ingolstadt