Main Navigation
Main Content

Wacker Neuson na świecie

Wacker Neuson jest reprezentowany na całym świecie. Ponad 12 000 partnerów sprzedaży i serwisu jest do Państwa dyspozycji, a w przypadku wszelkich pytań nasi lokalni partnerzy zawsze służą pomocą.

Tutaj przedstawiamy firmę w szerszej perspektywie. Można dowiedzieć się, w jakich innych regionach znajduje się Wacker Neuson. Maszyny Wacker Neuson stosowane są na całym świecie: tak jak różnorodne są kraje, tak też zróżnicowane są wyzwania i zastosowania sprzętu.

Dowiedz się więcej o krajach, w których maszyny Wacker Neuson mają długą historię, gdzie stosowane są ubijaki marki Wacker Neuson jako idealne maszyny do zagęszczania i w jaki sposób używa się tych maszyn do różnych zastosowań typowych dla danego kraju. Zdjęcia przedstawiające specjalne zastosowania, sprawozdania z zastosowania i wywiady zawierają wiele interesujących wiadomości o różnych regionach z całego świata.


Wacker Neuson machines are currently being used in Mexican agriculture for the Agave harvest.

Wacker Neuson in Latin America

Wacker Neuson has been represented in Latin America for over 40 years with its own affiliates: In Brazil, the company started in 1975; Chile, Mexico, Colombia and Peru followed later on. Read more about the exciting developments in Latin America and the potential for growth for Wacker Neuson in the region.

Wacker Neuson w Ameryce Północnej

W roku 1957 Wacker Neuson rozpoczął produkcję i sprzedaż sprzętu budowlanego w Stanach Zjednoczonych, który był pierwszym zagranicznym partnerem firmy.

Wacker Neuson w Niemczech

Korzenie firmy Wacker Neuson leżą w Niemczech, gdzie firma została założona w 1848 roku. Do chwili obecnej wnosi ona wkład w branżę zagęszczania gruntów w skali światowej. Dobre 85 lat później, dzięki swojemu szerokiemu asortymentowi produktów oraz indywidualnym usługom firma Wacker Neuson w Niemczech jest uważana za niezawodnego dostawcę rozwiązań. 

Wacker Neuson we Francji

2015 jest rokiem jubileuszowym dla Wacker Neuson we Francji. Francuska spółka została założona w 1960 r. Tutejsi klienci ufają ciągłości i jakości Wacker Neuson.

Wacker Neuson w Szwajcarii

 W Szwajcarii marka Wacker Neuson oznacza najwyższą jakość, wydajność, orientację na klienta oraz wszechstronność. 

Wacker Neuson w Rosji

Rozbudowa infrastruktury i wiele innych projektów w sektorze energetycznym sprawiają, że Rosja jest rynkiem wzrostu o dużym potencjale.

W Namibii

Kompaktowa 5-tonowa koparka 50Z3 Zero Tail stosowana jest do wykopów pod infrastrukturę, na przykład do wodociągów, na wsi na pustyni w Namibii.

W Meksyku

Maszyny Wacker Neuson są stosowane do egzotycznych zadań w Meksyku. Wozidło 1501 stosowane jest do transportu roślin agawy przez pola. Syrop z agawy pobierany jest z wnętrza agawy, zwanej także „Piña”, do produkcji tequili.

Wacker Neuson w Republice Południowej Afryki

Wacker Neuson ma tutaj swoje przedstawicielstwo już od ponad 30 lat.

W Indiach

Walce Wacker Neuson stosowane są do zagęszczania fundamentów w projekcie mieszkaniowym „Sun City Gloria” w Bangalore w Indiach.

W Chile

Gruzy i żwir jak okiem sięgnąć. Wozidła z kabiną marki Wacker Neuson czują się w Chile jak u siebie w domu. Wysoki prześwit umożliwia wystarczająco dużo miejsca do pracy na nierównym terenie, a dzięki kabinie operator jest chroniony przed kurzem i wpływem innych czynników.

Wacker Neuson w Holandii

Od 50 lat w Holandii – prawie wszyscy znają naszą markę.

W Chinach

Znane na całym świecie: wibratory pogrążalne Wacker Neuson stosowane są również w Chinach do zagęszczania betonu. Maszyny przekonują po prostu dużą wydajnością, zapewniając idealne zagęszczenie.

Wacker Neuson na Filipinach

Partner handlowy Livan Trade Corporation opowiada o 25-letniej współpracy.

W Peru

Cztery koparki 3503 marki Wacker Neuson są obecnie wykorzystywane w kopalni w Salinas na południu Peru. Pracują na wysokości ponad 4 000 metrów w Andach, wykonując tam niesamowitą pracę. Wykorzystywane są głównie do produkcji boraksu, minerału używanego do produkcji szkła, produktów kosmetycznych oraz mat i izolatorów z włókna szklanego.