Main Navigation
Main Content

Wacker Neuson — all it takes!

W ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy produkty i usługi, które przekraczają ich wysokie standardy i spełniają różnorodne wymagania, zwiększając tym samym ich możliwości. Zaufanie, którym darzą nas nasi klienci motywuje nas do pracy na najwyższych obrotach, z pasją do prawdziwej innowacji i przy zapewnianiu najwyższej jakości. Dążymy do tego, aby zostać niezawodnym partnerem, który pomaga klientom w osiągnięciu sukcesu.

Swiatem Wacker Neuson

Firma Wacker Neuson działa na całym świecie, w różnych regionach, krajach, kulturach, a także w różnych branżach. Zastosowania oraz wymagania, którym musi sprostać firma Wacker Neuson są równie różnorodne, jak jej klienci. Nasze historie sukcesu pokazują w jaki sposób klienci radzą sobie z codziennymi wyzwaniami i jak firma Wacker Neuson wspiera ich działania zgodnie z mottem „All it takes!”. „Wacker Neuson — all it takes!” z perspektywy naszego klienta.
Kliknij tutaj, aby poznać historie sukcesu

Innowacyjne rozwiązania dla Państwa wyzwań

Nieustannie pracujemy nad innowacjami ułatwiającymi codzienną pracę naszych klientów. W tym procesie koncentrujemy się na praktycznych wyzwaniach i realizujemy pomysły, takie jak Vertical Digging System VDS, który za pomocą przycisku dostosowuje nadwozie koparek kompaktowych podczas pracy na wzgórzu. Kolejnym pomysłem są zdalnie sterowanie walce okołkowane na podczerwień oraz zagęszczarka DPU130, która stosuje kontrolę sterowania na linii wzroku, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa dla operatora i otoczenia. Oferujemy także opcję dual power dla naszej mini koparki 803, która jeśli to konieczne zamienia koparkę z silnikiem wysokoprężnym na urządzenie do pracy wewnątrz nieemitujące spalin.

Więcej o naszych innowacyjnych rozwiązaniach można dowiedzieć się tutaj

Oryginalne części zamienne umożliwiające długą żywotność maszyny

Czas to pieniądz. Dzięki doskonałej jakości naszych oryginalnych części, wiedzy i doświadczeniu naszych partnerów sprzedaży i serwisu oraz wysokiej dostępności części możemy zredukować przestoje do minimum. Wyłącznie nasze oryginalne części gwarantują optymalne funkcjonowanie i zachowanie trwałej wartości maszyny. Sprawdzamy jakość i dokładność dopasowania, aby mogli Państwo całkowicie polegać na naszych częściach, bez żadnych zastrzeżeń i w każdej sytuacji.

Tutaj dowiesz się więcej

Mamy rozwiązanie


Wacker Neuson oferuje zróżnicowany zakres produktów i rozwiązań, części zamiennych oraz usług, takich jak doradztwo, naprawa i konserwacja, finansowanie i szkolenia.

Wacker Neuson pomaga zarządzać wyzwaniami! Dlatego łączymy sprzedaż, produkty i usługi w obszerne rozwiązania, oferując użytkownikom przewagę konkurencyjną i umożliwiając im całkowite skupienie się na głównej działalności. Oferujemy wszystko, co potrzebne, aby to osiągnąć!

  • Obszerny zakres produktów
  • Różnorodne usługi
  • Oryginalne części zamienne umożliwiające długą żywotność maszyny

Kompleksowa oferta ułatwi Państwa pracę

Wyzwania, z którym mierzą się firmy w budownictwie, inżynierii lądowej, budowie dróg i autostrad, w budownictwie ogrodowym i krajobrazowym, w gminach, firmach wynajmujących sprzęt, przemyśle lub w budownictwie kolejowym są bardzo różnorodne: dla niektórych firm ważne są kompaktowe i zwrotne maszyny, a dla innych priorytetem jest solidność i wydajność.

Jednak pod jednym względem wszyscy są zgodni: niezawodność produktów, rozwiązań i pracowników jest istotna. Marka Wacker Neuson oznacza niezawodność — we wszystkich obszarach!

Znamy wymagania naszych klientów i dostosowaliśmy naszą ofertę do Państwa konkretnych potrzeb.
Tutaj dowiesz się, jak możemy pomóc Twojej branży