Main Navigation
Main Content

Tam, gdzie liczy się czas - oryginalne części zamienne od Wacker Neuson.

Szybka reakcja i odpowiedzialność.

Często od robót wykonywanych przez nasze maszyny uzależnione jest wykonanie kolejnych prac. Przerwy w pracy i opóźnienia kosztują z reguły dużo pieniędzy. Dlatego staramy się nieustannie dostarczać części zamienne i wykonywać naprawy tak szybko, jak to jest możliwe. Międzynarodowa sieć serwisowa zapewnia klientowi szybki kontakt oraz optymalną jakość usług. Naszym celem jest ciągłe upraszczanie naszych procesów, tak aby zapewnić jak najlepszą obsługę klienta.

Szybkość i jakość.

Szybkość dostaw oryginalnych części zamiennych Wacker Neuson ma ogromne znaczenie dla zapewnienia sprawności maszyn. W tym celu stworzyliśmy perfekcyjny system logistyczny, aby jak najszybciej dostarczać części zamienne naszym klientom poprzez nasze oddziały i przedstawicieli handlowych. Zarządzanie magazynem oraz dostępność części zamiennych przez wiele lat, także do starszych typów maszyn, gwarantują, że 90% wszystkich części jest dostępnych w magazynie i mogą być wysłane w krótkim czasie. Wysoka jakość oryginalnych części zamiennych, wiedza i umiejętności naszych kompetentnych pracowników serwisowych oraz wysoka dostępność części zamiennych pozwalają zredukować przestoje do minimum.

Korzyści:

  • Nowoczesne rozwiązania.
  • Gwarancja dopasowania i funkcjonowania.
  • Szybka i niezawodna dostawa.
  • Wysoka jakość i niskie koszty całościowe.
  • Szybki serwis dzięki rozbudowanej sieci serwisowej.
  • Gwarancja dostępności części, również do starszych maszyn.
  • Gwarancja jakości dzięki fachowej obsłudze i zastosowaniu wyłącznie oryginalnych części zamiennych.
  • To umożliwia zachowanie gwarancji.

Zestaw Naprawczy

pobierz

Pakiety serwisowe

pobierz

Części zamienne i dokumentacja produktów

Program zawiera dane dotyczące części zamiennych i dokumentację, tutaj można znaleźć szczegółowe informacje na temat lekkiego sprzętu marki Wacker Neuson. Na tą chwilę, w naszym katalogu online, dokumentacja techniczna oraz katalogi części dla maszyn kompaktowych są niedostępne. Prosimy skontaktować się z przedstawicielem firmy Wacker Neuson po dalsze informacje.

Program otworzy się w nowym oknie i jest dostępny w czterech językach. Proszę wybrać język: