Main Navigation
Main Content

Oferty i promocje

 • Oferta Miesiąca - ważna do 30.04.2021

  Oryginalne, wysokiej jakości filtry i części do maszyn Wacker Neuson.

   

   

 • Nowy magazyn WOW, z aktualnymi promocjami Wacker Neuson, już dostępny

  W nowym WOW znajdą Państwo aktualne promocje na maszyny, części oraz usługi Wacker Neuson oraz informacje o nowych produktach, innowacjach, wydarzeniach oraz usługach. Zachęcamy do zapoznania się z nowym wydaniem magazynu.

   

 • WIOSNA PROMOCJI WACKER NEUSON

  Z wielką satysfakcją informujemy o ofercie promocyjnej na specjalnie wyselekcjonowane dla Państwa, kultowe modele maszyn Wacker Neuson. Na pewno każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie. Nie zwlekaj z decyzją.

  Liczba maszyn w promocji jest ograniczona

 • RTx – Inteligentne walce do wykopów

  GLINA, TO NIE PROBLEM

  Moc, Wygoda i Inteligencja - Taki mix to RTx. Zdalnie sterowany walec wibracyjny. Najlepsza na rynku wydajność zagęszczania gruntów spoistych

   

 • DPU4045Ye – Wydajna, wygodna i niezawodna

  Optymalny stosunek jakości do ceny.

 • Powrót króla. Zagęszczarka w klasie 500kg DPU5545 Hehap!

  Zagęszczarka klasy 500 kg Wacker Neuson DPU5545 Hehap dzięki swojej ogromnej sile zagęszczania w połączeniu z szybkim ruchem do przodu i wstecz oferuje niezwykle wysoki poziom wydajności. Dodatkowe poszerzenia pozwalają osiągnąć szerokość roboczą aż 750mm!

 • Ubijak Wacker Neuson - historia pisana już 90 lat. Teraz w cenie dla każdego!

  Oryginał jest tylko jeden Wacker Neuson BS60-2

  Skoczek. Stopa. Ubijak. Jakkolwiek go nazwiesz zawsze pomyślisz Wacker. Kultowa konstrukcja z przeszłości dostosowana do potrzebbz przyszłości. Tylko teraz maszyna z XXI wieku w cenie sprzed lat. 66 kg czystej energii zamkniętej w korpusie legendarnego ubijaka BS 60-2 Wacker Neuson. Lekki - tylko 66 kg, dzięki skokowi stopy do 80 mm i liczbie 687 uderzeń na minutę osiąga imponującą wydajność aż 164 m²/h.

 • Z pełną mocą do zadań specjalnych - młoty spalinowe BH55/65

  Brak prądu na budowie? – to nie jest problem – użyj młota spalinowego WN. Niezwykle wydajny, niezawodny i ekologiczny. Silny w zastosowaniu, przyjazny dla środowiska: młot benzynowy marki Wacker Neuson to wydajny towarzysz podczas wymagającego dnia pracy na budowie, który przekonuje do siebie wysokim komfortem obsługi.

   

 • DPU6555 – Po prostu najlepsza

  Bezkonkurencyjna na każdym gruncie . We are the champions! Legendarna DPU6555 na wiosnę w cenie specjalnej!

  Dzięki ogromnej sile zagęszczania w połączeniu z szybkim posuwem, DPU6555 oferuje niezwykle wysoki poziom wydajności oraz doskonałą trwałość i wygodę obsługi. Optymalne obszary zastosowań to zagęszczenie warstwy przeciwmrozowej oraz warstw nośnych w konstrukcjach dróg, ścieżek i parkingów, wypełnianie wyrobisk pod budynkami. Dzięki częstotliwości 69 Hz, zagęszczarka DPU6555 może być stosowana do zagęszczania ciężkiej nawierzchni brukowej.

   

 • DPU110 Mistrz zagęszczania klasy ciężkiej

  Zadbaj na wiosnę o kondycję, masę i siłę swojej floty zagęszczarek.

  110 KN w cenie specjalnej. Udar w wysokości aż 110 kN czyni z zagęszczarek DPU110 wspaniałą alternatywę dla dużych walców. Najpotężniejsza zagęszczarka z dyszlem na rynku została wyprodukowana przez Wacker Neuson – specjalistę w zakresie zagęszczania. Doskonałą pracę maszyny zapewnia wiele przemyślanych i inteligentnych funkcji. Dwuczęściowa pokrywa z ramą z rur stalowych i odłączanymi panelami bocznymi zapewnia wygodny dostęp do elementów wymagających konserwacji. Wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność i świetne wyniki obsługi. Niskie wibracje dłoń/ramię o wartości poniżej 2,5 m/s² zapewniają ergonomiczną obsługę. To znacznie poniżej wartości, które wymagają obowiązek dokumentowania czasu pracy.