Main Navigation
Main Content

Nasze dwie nowe serie zagęszczarek.

Duży wybór zapewniający optymalną wydajność zagęszczania.

Kiedy asfalt jest wciąż gorący, należy działać sprawnie. Właśnie wtedy potrzebują Państwo niezawodnej zagęszczarki, która Was nie zawiedzie. Do tego celu zostały opracowane obie nasze nowe serie zagęszczarek jednokierunkowych z zamontowanymi z przodu wibratorami: seria APS z napędem elektrycznym i seria BPS z napędem konwencjonalnym.

Oczywiście zagęszczarki te mogą być również stosowane do innych typowych prac zagęszczeniowych, takich jak np. klasyczne zagęszczanie gruntu.

Przekonajcie się Państwo sami o wielu korzyściach:

Dostępność wielu wersji

Elektryczny czy benzynowy? Ze zbiornikiem wody lub bez niego? Siła odśrodkowa 10, 11 lub 13 kN? Obydwie serie oferują wybór różnych wersji. Nasze serie APS i BPS nadają się dlatego do wielu zastosowań wymagających wydajnego zagęszczania!

Łatwe prowadzenie

Obracanie i ręczne manewrowanie jest niezwykle łatwe dzięki naszej nowej serii zagęszczarek. To jasna korzyść, szczególnie w zakresie zagęszczania asfaltu. Tworzy ona szczególnie gładkie powierzchnie – bez odcisków.

Wyjątkowo niskie wibracje dłoń/ramię (HAV)

Zarówno seria APS jak i BPS może pochwalić się wyjątkowo niskimi wibracjami dłoń/ramię (HAV), wynoszącymi mniej niż 5 m/s². Dzięki temu operator może pracować przez długi czas, a przede wszystkim, wygodnie.

Elektryczna zagęszczarka nie wymaga konserwacji

Seria APS jest obsługiwana za pomocą naszego mocnego akumulatora litowo-jonowego. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby uruchomić zagęszczarkę – nawet w niskich temperaturach lub na dużych wysokościach. Oprócz naszych elektrycznych zagęszczarek oferujemy również wiele innych maszyn i urządzeń zero emission www.wackerneuson.com/zeroemission.

Łatwy do napełniania zbiornik wody

Zbiornik na wodę i pokrywa na zawiasach są solidnie przymocowane do płyt, aby nie można ich było zgubić. Samo zraszanie wodą jest bardzo wydajne i nie wymaga częstego uzupełniania. A kiedy to się dzieje, jest to tak szybkie – jak w warsztacie pitstop.

Dostępność praktycznych akcesoriów

Dzięki zestawowi kół Easy-Fit można szybko i wygodnie przetransportować zagęszczarki w miejsce kolejnego zastosowania. Urządzenie do układania kostki brukowej jest idealne do zagęszczania powierzchni utwardzonych, ponieważ bardzo dobrze chroni to delikatne podłoże.


Formularz zapytania o produkt

mandatory
* Oznaczone pola muszą być wypełnione
Address 1
Address 2
Your inquiry:
Submit
*Oznaczone pola muszą być wypełnione