Main Navigation
Main Content

Specjalizacja: wielozadaniowość!

Nasze ładowarki kołowe to prawdziwe wielozadaniowe urządzenia!

Potężny układ hydrauliki roboczej, system szybkiej zmiany osprzętu oraz ponad 50 elementów dostępnego dodatkowego osprzętu to połączenie, które sprawia, że wszystko jest możliwe. Gwarantowana kompatybilność. Wybierając nasze produkty, nie tylko otrzymujesz wszystko w jednym miejscu, ale ostatecznie zyskujesz dużo lepszą cenę.

Wystarczy zdecydować się na zakup jednej z oferowanych ładowarek kołowych razem z osprzętem dodatkowym, aby dostać sporą zniżkę!

W ofercie posiadamy propozycje ładowarek kołowych oraz osprzętu dodatkowego dla każdej branży i wszystkich potrzeb: od standardowego transportowania materiału, przemieszczania palet lub materiałów sypkich aż po prace zimowe z wykorzystaniem dmuchawy i łopaty do śniegu oraz prace w ogrodach i na obszarach zielonych. Nie ma innych tak różnorodnych i wszechstronnych możliwości zastosowań jak połączenie osprzętu dodatkowego z ładowarką kołową

Prawdziwie wielozadaniowe urządzenie!

Wybierz spośród 50 różnych elementów osprzętu dodatkowego dostępnych z naszej fabryki! Poniżej przedstawiamy kilka przykładów:

Odpowiednie rozwiązanie na każdy problem!

[Translate to Polish:] WL70 Schneefräse, WL38 Schneeschild
 • Utrzymanie dróg zimą

  Zawsze w pogotowiu, nawet zimą: pług śnieżny oraz posypywarka do soli zainstalowana na ładowarkę kołową i żadna zima nie jest straszna. Ostrą zimą proponujemy zakup dmuchawy do śniegu do ładowarki kołowej firmy Wacker Neuson.

[Translate to Polish:] WL28 Mulcher
 • Konserwacja obszarów zielonych

  W celu utrzymania obszarów zielonych niezbędne jest posiadanie wielu różnych urządzeń. Łatwiej jest wyposażyć ładowarkę kołową w odpowiedni osprzęt niż na każdy plac robót transportować różne maszyny. Ładowarka kołowa może zastąpić kosiarkę, mulczer, piłę do gałęzi, nożyce do żywopłotu itd.

[Translate to Polish:] WL28 FSD Reichertshofen
 • Transport materiału

  Główne zadanie każdej ładowarki kołowej: transport materiału. Można to jednak zrobić na wiele różnych sposobów. Oferujemy łyżkę odpowiednią do każdego ładunku, bez względu czy jest to materiał lekki, ziemia, kamienie czy inny towar.

[Translate to Polish:] WL25 Planer
 • Budowy dróg

  Podczas budowy dróg ładowarka kołowa z osprzętem dodatkowym okazuje się być wielozadaniowa. Poziomowanie, frezowanie oraz naprawianie nawierzchni asfaltowej lub mieszanki betonu? Wystarczy jedna maszyna z odpowiednim osprzętem.

 • Specjalne przeznaczenie

  Nie wszystkie towary można transportować łyżką lub na widłach do palet. W sprzedaży posiadamy również właściwy osprzęt przeznaczenia specjalnego, m.in.: widły typu krokodyl, łyżkę chwytakową, łyżkę do kamieni, łyżkę przesiewającą, łyżkę wysokiego wysypu.

[Translate to Polish:] WL28 Besen
 • Czyszczenie

  Ładowarką kołową z odpowiednim osprzętem można dużo szybciej wyczyścić duże powierzchnie niż „ręcznie”. W sprzedaży dostępne są zamiatarki w różnych kształtach i szerokościach oraz myjki wysokociśnieniowe. Pewność kompatybilności z ładowarką kołową firmy Wacker Neuson.

Dowiedz się więcej o niezliczonych możliwościach zastosowania z naszych filmów!


Salutation
address left
address right
clear
products select
open message
footer
Wacker Neuson Vertrieb Europa GmbH & Co. KG zobowiązuje się traktować swoje dane jako poufne, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie prywatności. Można cofnąć swoją zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie danych w celach marketingowych w dowolnym momencie.

Kliknij, aby poznać ofertę ładowarek kołowych:

Kliknij, aby poznać szeroką ofertę osprzętu dodatkowego:

Ładowarka kołowa - wielozadaniowa maszyna produkcji Wacker Neuson

Wybór ładowarki kołowej firmy Wacker Neuson to wybór wytrzymałej, trwałej oraz niesamowicie wszechstronnej maszyny, która przy wszystkich zaletach jest wyjątkowo zwrotna dzięki zainstalowanemu centralnie przegubowi. Jednocześnie te maszyny budowlane są rzeczywiście wielozadaniowe. Około 12 różnych modeli ładowarek kołowych pozwala na kombinację z 50 różnymi elementami osprzętu. Wszystko to za sprawą świetnie przemyślanego, potężnego układu hydraulicznego. Klasyczną ładowarkę kołową z łyżką można bez problemu szybko zamienić w kosiarkę, koparkę, frezarkę lub zamiatarkę. Wszystkie z wyposażeniem idealnie dopasowanym do potrzeb. Maksymalna wydajność oraz elastyczność nie jest też problemem na placu budowy lub w ogrodnictwie dzięki ładowarkom kołowym firmy Wacker Neuson! Wersja z elektrycznym napędem umożliwia pracę przy zerowej emisji spalin.

Wszechstronna i gotowa do działania przez cały rok.

Wszechstronność i elastyczność to obecnie najbardziej pożądane cechy maszyn budowlanych. Istotną rolę grają również takie czynniki jak: czas i koszt. Ładowarkę kołową firmy Wacker Neuson można dowolnie dopasowywać do potrzeb. Rano przesunąć ziemię na placu budowy przy pomocy łyżki, a już za chwilę użyć widły do palet, aby przetransportować materiał budowlany. Jest to możliwe, dzięki wielu praktycznym elementom osprzętu dodatkowego, który z łatwością można użyć z pozycji fotela kierowcy przy pomocy hydraulicznego mechanizmu szybkiej zmiany. Szeroka oferta osprzętu dodatkowego oznacza, że ładowarki kołowe nie muszą być używane już wyłącznie na placu budowy. Można je również wykorzystać przy odśnieżaniu lub naprawach dróg. Z łatwością znajdziemy dla nich zastosowanie w każdym sezonie. Dlatego też ładowarki kołowe naszej produkcji wraz z systemem osprzętu dodatkowego są atrakcyjną ofertą dla wypożyczalni sprzętu budowlanego. Wacker Neuson oferuje około 50 różnych elementów osprzętu. Klasyczna ładowarka kołowa zamienia się we wszechstronną, wielozadaniową maszynę, świetnie radzącą sobie na placach budowy, w ogrodnictwie, w leśnictwie, a nawet przy pracach utrzymania dróg w czystości.

Wiele możliwych konfiguracji.

Ładowarki kołowe firmy Wacker Neuson to urządzenia wielozadaniowe, które można skonfigurować do własnych potrzeb. Na przykład, system amortyzacji ramienia załadowczego jest zalecany do transportu ciężkich ładunków na nierównym terenie lub przy większych prędkościach. Jeśli wymagane są wyższe parametry układu hydraulicznego, na przykład do zamontowania wierteł, należy zainstalować funkcję „Highflow”. Opcja „3. obwód sterowniczy, elektryczny, proporcjonalny, równoległy”. Umożliwia to wykorzystanie układu hydrauliki roboczej w połączeniu z układem hydraulicznym elementu osprzętu dodatkowego. Dodatkowe opcje są dostępne przede wszystkim w strefie układów hydraulicznych. Możliwości konfiguracji obejmują również szeroką ofertę dostępnych opon.

Skuteczne i ekonomiczne, a nawet bezemisyjne, jeśli jest taka potrzeba.

Oferta Wacker Neuson obejmuje dwanaście modeli ładowarek kołowych. Każda z tych jednostek posiada inny silnik, cechujący się doskonałą równowagą pomiędzy osiągami a kosztami. Prz wyborze ładowarki kołowej z silnikiem elektrycznym można spodziewać się maszyny z zerową emisją spalin, która w żaden sposób nie ustępuje pod względem osiągów oraz elastyczności maszynom konwencjonalnym. A nawet poszerzony jest zakres zastosowania urządzenia, ponieważ silniki elektryczne z zerową emisją spalin mogą być również stosowane wewnątrz budynków. Poszerz zakres pracy w najbardziej efektywny sposób dzięki ładowarkom elektrycznym firmy Wacker Neuson.