Tak wyglądały targi Bauma 2022

Mottem „Meet the Future” powitaliśmy Państwa na targach Bauma 2022. Na naszym stoisku o powierzchni równiej ok. 5000 metrów kwadratowych wszystko dotyczyło dużych tematów przyszłości zero emission, digitalizacji i innowacji

„Po ponad dwóch latach pandemii w szczególny sposób cieszyliśmy się na targi Bauma – dla nas to mecz na własnym boisku.”, mówi Alexander Greschner, dyrektor ds. sprzedaży Wacker Neuson Group. „Już w dniu otwarcia byliśmy naprawdę poruszeni: Odwiedzający tłumnie napływali do stoiska, odbyliśmy wiele bardzo dobrych rozmów w szczególności na temat naszych najważniejszych tematów zero emission, rozwiązań cyfrowych i innowacji i od pierwszego dnia mogliśmy odnotować sukces sprzedaży na poziomie z 2019 r. i wyższym. Mój wniosek: Targi Bauma są i pozostają dla nas wiodącymi targami naszej branży oraz platformą, by pokazać klientom i fachowcom nasze nowości!”

Nasze najważniejsze produkty na targach Bauma

Na stoisku było wiele do odkrycia: Nowości w portfolio zero emission, cyfrowe rozwiązania i innowacyjne ciekawe produkty jak nasza nowa koparka kołowa EW100. Zebraliśmy dla Państwa najpiękniejsze momenty.

Meet green

W dziale „Meet Green” nasi odwiedzający mogli poznać ofertę zero emission. Z okazji targów Bauma rozszerzyliśmy go o różne maszyny i usługi. 

 • I tak oferujemy teraz specjalne oferty finansowania zero emission. 
 • Po raz pierwszy pokazaliśmy elektryczną ładowarkę teleskopową TH412e, elektryczny walec RD28e, skrzynkę ładującą CB250 oraz wozidło gąsienicowe DT05e.
 • Oprócz tego na naszym stoisku można było zobaczyć dwukierunkową zagęszczarkę akumulatorową APU3050e.
 • Naszą ulubioną elektryczną ładowarkę kołową WL20e zaprezentowaliśmy teraz z mocnym akumulatorem litowo-jonowym.
Meet Connectivity

Nasze nowe, cyfrowe rozwiązania zaprezentowaliśmy pod tematem „Meet Connectivity”. Pokazaliśmy, jak dokładnie działają i dla jakich przypadków zastosowania są najlepiej przeznaczone.

 • Po raz pierwszy przedstawiliśmy nasz nowy system wspomagania do zagęszczania betonu ConcreTec. System wspiera przy zagęszczaniu części betonowych.
 • Zaprezentowaliśmy również nasze oparte na chmurze rozwiązanie oprogramowania EquipCare Pro. Dzięki oprogramowaniu budowlanemu mogą Państwo zdigitalizować procesy na placu budowy.
 • Dodatkowo zaprezentowaliśmy Smart Glasses. Te okulary Mixed Reality były już wykorzystywane w firmie Wacker Neuson w Afryce Subsaharyjskiej do prac serwisowych.
 • Naszym odwiedzającym przedstawiliśmy również inteligentny system kontroli osprzętu dodatkowego naszej nowej koparki kołowej EW100.
Meet Innovation

W przestrzeni „Meet Innovation” pokazaliśmy, że innowacja jest częścią naszego DNA.

 • Dzięki naszej nowej maszynie EW100 rozpoczyna się nowa era kompaktowych koparek kołowych. Przekonywać mogą w szczególności bardzo dobra widoczność i stabilność. Koparka kołowa jest przygotowana na przyszłe rozwiązania w obszarze systemów wspomagania i sterowania osprzętem dodatkowym: za pomocą aktualizacji oprogramowania można je doposażyć bez dużego wysiłku.
 • Przedstawiliśmy również nasze najmniejsze wozidło Dual View DV45. Cecha szczególna: Elektrohydrauliczną, obrotową kabinę można obrócić do przodu, do tyłu oraz o 90 stopni w bok za pomocą przycisku.
 • Oprócz tego pokazaliśmy kilka najciekawszych produktów w obszarze urządzeń budowlanych między innymi niezwykle lekki młot benzynowy BH40

Zobaczcie Państwo najpiękniejsze momenty

Pokaz Bauma 2022
Wacker Neuson Poznaj czcionkę przyszłości na targach Bauma 2022
Charging Box CB250 na Bauma 2022
ConcreTec na targach Bauma 2022
Zagęszczarki DPU6555 i DPU5545 na targach Bauma 2022
Wozidło Dual View DV45 na targach Bauma 2022
Koparka kołowa EW100 z osprzętem na targach Bauma 2022
Koparka kołowa EW100 na targach Bauma 2022
Pokaz Bauma 2022
Wacker Neuson Poznaj czcionkę przyszłości na targach Bauma 2022
Charging Box CB250 na Bauma 2022
ConcreTec na targach Bauma 2022
Zagęszczarki DPU6555 i DPU5545 na targach Bauma 2022
Wozidło Dual View DV45 na targach Bauma 2022
Koparka kołowa EW100 z osprzętem na targach Bauma 2022
Koparka kołowa EW100 na targach Bauma 2022
 1. 1
 2. / 10