Witamy w Wacker Neuson!

Oferujemy klientom na całym świecie bogaty asortyment maszyn i urządzeń budowlanych, części zamiennych i usług. Od początku działalności naszego przedsiębiorstwa w 1848 roku marka Wacker Neuson wyznacza standardy niezawodności i innowacyjności. Z własnymi spółkami dystrybucyjnymi i serwisowymi, międzynarodowymi zakładami produkcyjnymi i licznymi partnerami handlowymi jesteśmy obecni na całym świecie i zawsze blisko naszych klientów. Na innowacyjne rozwiązania Wacker Neuson stawiają przedsiębiorstwa branży budowlanej, budownictwa ogrodowego i krajobrazowego, sektora prac komunalnych, a także przemysłowego.

Co oznacza „Wacker Neuson – all it takes!”?

Nasze markowe motto „all it takes!” oznacza szeroką ofertę przeznaczoną do niemal każdego etapu prac na placu budowy, niezawodne rozwiązania i wszystko, co jest potrzebne, aby z powodzeniem zakończyć prace. Bez względu na to, jaki jest cel – Wacker Neuson to gwarancja sukcesu.

Ekscytujące historie klientów można znaleźć na naszym kanale Youtube.

 

Wacker Neuson Kask

Część silnej grupy

Za marką Wacker Neuson kryją się powiązane przedsiębiorstwa międzynarodowe w ramach Wacker Neuson Group. Do Wacker Neuson Group należą oprócz Wacker Neuson także marki produktowe Kramer i Weidemann.

Dowiedz się więcej 

Dowiedz się więcej
Uśmiechnięta pracowniczka firmy Wacker Neuson stoi ze skrzyżowanymi ramionami przed wozidłem kołowym Wacker Neuson.

Nasze wartości

Istotna jest dla nas kultura przedsiębiorstwa rodzinnego. Wspólne wartości są podstawą naszej pracy: 

  • Kompetencje
  • Zapał
  • Przedsiębiorczość
  • Aktywność

Dowiedz się więcej ​​​​​​​

Dowiedz się więcej

Inne tematy