Main Navigation

Main Content

Wynajem firmy Wacker Neuson

Wykorzystuj maszyny zgodnie z potrzebami.
Dostępność. Wszechstronność. Blisko Ciebie.

Wynajem to idealne rozwiązanie umożliwiające spokojnie przetrwać intensywne okresy prac lub ukończyć projekty niezależnie od tego, czy wynajmujesz nasze maszyny na jeden dzień czy na kilka miesięcy. W ten sposób zawsze będziesz gotowy do działania i optymalnie zajmiesz się okresami największego zagęszczenia zleceń! Ofertę uzupełniają elastyczne czasy wynajmu i ekonomiczne rozwiązania transportowe. Nasz zespół z przyjemnością Ci doradzi!

Zalety
 • Podmiot wynajmujący Wacker Neuson oferuje rozległy asortyment produktów z ponad 1 000 maszyn i urządzeń budowlanych.
 • Dzięki niemu masz teraz odpowiedni produkt do każdego zadania – serwisowany przez profesjonalistów i dzięki temu zawsze w dobrym stanie!
 • Wynajem to idealna forma rozwoju, jeśli Twoja flota osiągnęła już wartość graniczną, dzięki dużej ilości zleceń! Pokryj „okresy szczytu” naszym rozwiązaniem wynajmu.
 • Wynajmij typ maszyn, których nie możesz używać ze względu na liczebność floty lub które podlegają w chwili obecnej pracom konserwacyjnym.
   
Nasza oferta wynajmu dla Ciebie
 • WYNAJEM URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH »

  Od ubijaków po zagęszczarki, wibratory pogrążalne, młoty, od generatorów po podgrzewacze – nowoczesne maszyny budowlane najwyższej klasy na najlepszych warunkach u podmiotu wynajmującego Wacker Neuson.

 • WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH »

  Mamy dla Ciebie koparki, koparki kołowe, ładowarki kołowe, wozidła, ładowarki teleskopowe i wiele innych maszyn do zastosowania w Twoich projektach. Wszystkie maszyny budowlane są w bardzo dobrym stanie i są regularnie konserwowane.

 • WYNAJMIJ OSPRZĘT DODATKOWY »

  Istnieje możliwość jednoczesnego wynajmu osprzętu dodatkowego, takiego jak rozmaite łyżki, zamiatarki, pługi odśnieżne, wiertnice lub młoty hydrauliczne.


Wynajem firmy Wacker Neuson:
Doradztwo, jakość, serwis i doświadczenie to połowa wynajmu.

Przejrzyj rozległy asortyment produktów dostępnych w naszym programie wynajmu.

 • Ponieważ wynajem jest prostszy niż myślisz.
 • It costs less than you expect.
 • Odbywa się szybciej niż sądzisz.
 • Kosztuje mniej niż oczekujesz.

W przypadku pytań skontaktuj się z naszą infolinią info-pl@wackerneuson.com.

Z przyjemnością Ci doradzimy.

Całą masę informacji znajdziesz w pliku PDF, który możesz pobrać tutaj

Link do ogólnych warunków wynajmu

Link do informacji dotyczącej ochrony ubezpieczeniowej

Większa elastyczność niż kiedykolwiek dotąd: od wynajmu do zakupu.

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny firmy Wacker Neuson, ale nie jesteś całkiem pewny, czy maszyna spełni Twoje potrzeby? Wynajmij po prostu odpowiednią maszynę od pomiotu wynajmującego Wacker Neuson i wówczas podejmij decyzję. Porozmawiaj z nami – z przyjemnością Ci pomożemy!

A może wynajmujesz już maszynę Wacker Neuson przez jakiś czas? Czy sądzisz, że mógłbyś zrobić z niej stały użytek we własnej flocie? Zachęcamy zatem do rozmowy. Z przyjemnością Ci doradzimy!

Wynajmij
Przetestuj
Zakup
Bezpośrednio w Twojej okolicy

Dzięki naszej sieci punktów sprzedażowych i serwisowych Wacker Neuson możemy udostępnić w skali krajowej ponad 1 000 sztuk lekkiego i kompaktowego wyposażenia.

Odbierz wynajmowane maszyny

Zdecyduj, czy odbierzesz maszynę w naszym oddziale, czy pozwolisz nam dostarczyć ją sobie na plac budowy, korzystając z naszej usługi odbioru i dostawy – dzięki temu będziesz mógł skoncentrować się na swoich codziennych zadaniach.

Zwróć wynajmowane maszyny

Wszystkie wynajmowane maszyny można zwrócić do każdego z polskich oddziałów firmy Wacker Neuson, niezależnie od miejsca wynajmu.