Main Navigation

Main Content

Możesz całkowicie polegać na produktach Wacker Neuson Group, jeśli przykładasz dużą wagę do ekologicznych i ekonomicznych rozwiązań.

Wacker Neuson nie składa obietnic bez pokrycia. Szczególnie ekonomiczne i ekologiczne produkty wyróżniamy pieczęcią ECO. ECO oznacza ECOlogy (ekologia) i ECOnomy (ekonomia).

Jako firma jesteśmy odpowiedzialni za ochronę środowiska i zasobów naturalnych. Jednocześnie klienci zwracają coraz większą uwagę na ekologiczność i efektywność ekonomiczną stosowanych przez Państwa produktów.
Wprowadzając znak ECO, Wacker Neuson wyróżnia produkty i rozwiązania, które w zakresie ekologii i efektywności ekonomicznej udowadniają, że można świetnie połączyć te obydwa wymagania w jednym urządzeniu, zapewniając klientom prawdziwe korzyści.

Już w momencie zakupu surowców i komponentów, a w szczególności w trakcie całego procesu produkcyjnego, przykładamy szczególną wagę do ochrony zasobów. Wszystkie produkty koncernu Wacker Neuson powstają w nowoczesnych fabrykach, które spełniają wysokie standardy w różnych aspektach. Efektem są wysokiej jakości urządzenia, produkowane w sposób chroniący zasoby oraz środowisko naturalne.

To przynosi także korzyści dla klientów.

Wacker Neuson:
Państwa partner dziś, jutro i w przyszłości.

Znak produktów ekologicznych i ekonomicznych.

Więcej informacji na stronie: eco.wackerneuson.com